Čtvrtek, 9 února, 2023
- Reklama -události

Certifikát zdravotní nezávadnosti pro včely – Remmers je Bee Friendly!

Redakce doporučuje

Chcete udělat něco dobrého pro dřevo používané ve vaší zahradě a zároveň ochránit včelky, které se tam pohybují? Pak jste u firmy Remmers správně!

S naší řadou [eco] produktů jsme vyvinuli ekologické barvy, lazury a oleje, které mají významnou roli v oblasti ochrany životního prostředí a šetrného využívání cenných zdrojů. A co nás opravdu těší?

Následující produkty z řady Remmers [eco] byly oficiálně certifikovány jako neškodné pro včely, a jsou proto ideální pro použití v každé zahradě: OLEJOVÁ LAZURA [eco], OLEJOVÁ KRYCÍ BARVA [eco], TERASOVÝ OLEJ [eco], PATINOVACÍ OLEJ [eco] .

Ať už chcete do svého zeleného ráje vnést barvu, či ochránit terasu a zahradní nábytek před vlivy povětrnosti nebo dát dřevěným prvkům ušlechtilou patinu: tyto čtyři produkty přesvědčí nejen svou kvalitou, ale také bezpečností, takže i když se ošetřeného dřeva dotkne včelka svým sosáčkům, se jí nestane.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Pořádáte pravidelně rauty nebo vlastníte cateringovou firmu? Pak by ve vašem vybavení neměly chybět chafingy!

K ohřívání a udržení teploty pokrmů slouží nerezová nádoba s víkem a ohřevem, takzvaný chafing. Jedná se o ideálního pomocníka profesionálů...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img