Čtvrtek, 9 února, 2023
- Reklama -události

Objevte nové sprchové kouty DIVERA od SanSwiss!

Redakce doporučuje

Společnost SanSwiss vyrábí kvalitní sprchové kouty moderního designu a vysoké kvality, nyní rozšiřuje svůj sortiment o několik novinek. Jednou z nich jsou elegantní sprchové kouty DIVERA. Jedná se o nadčasové sprchové zástěny, které nabízí prvotřídní kvalitu, vysokou flexibilitu a funkčnost promyšlenou do posledního milimetru.

Sprchové kouty jsou typické svojí modularitou. Díky kombinaci s boční stěnou či s pevnou stěnou v rovině se přizpůsobí okolnímu prostředí a skvěle ladí s jakýmkoli dekorem koupelny. Vybrat si můžete křídlové, posuvné či zalamovací sprchové dveře.

Standardní i atypické sprchové zástěny

Sprchové kouty DIVERA vyrábí SanSwiss ve standardních rozměrech. Do netradiční koupelny vám SanSwiss nabídne také atypické sprchové kouty – přizpůsobené vašim představám i prostoru koupelny. Výřezy, zkosené sprchové dveře, zkrácená boční stěna, sprchové dveře s výřezem či
U-montáže. Sprchové zástěny DIVERA jsou dostupné v klasickém aluchromovém provedení. Na výběr máte čiré sklo, dekor skla Screen a dekorové sklo bílé linky.

Bílá jemná koupelna se sprchovým koutem
Sprchový kout DIVERA, aluchrom, čiré sklo. Jednokřídlé dveře s pevnou stěnou v rovině, boční stěna s výřezem. Zdroj: SanSwiss

Atraktivní Walk-in zástěny DIVERA

Trendem pro moderní koupelny jsou v současné době Walk-in zástěny. Jsou oblíbené zejména jednoduchým vstupem a moderním designem. SanSwiss vyrábí Walk-in zástěny také v řadě DIVERA. SanSwiss vyrábí Walk-in DIVERA jako pevnou stěnu samostatnou včetně montážního setu – stropní či vodorovné vzpěry a jako pevnou stěnu samostatnou s krátkou otočnou stěnou v 90° nebo 180°.

Walk-in EASY – praktické novinky

SanSwiss vyrábí atraktivní Walk-in zástěny EASY v novém skle Japan. Jedná se o moderní sklo s dekorem dřeva, které je ideální do koupelny „ZEN“ stylu. Další novinkou je sklo Parsol šedé pro moderní a metropolitní vzhled Vaší koupelny. Černá Walk-in zástěna EASY vypadá úžasně se sklem Loft 89 a Loft 90 – černý digitální tisk (keramická barva). Stříkání vody z prostoru pro sprchování částečně zamezí krátká otočná stěna v 90° a 180°. Nově je možná i L-montáž – spojení 2 Walk-in zástěn pomocí spojovacího dílu WPE.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Pořádáte pravidelně rauty nebo vlastníte cateringovou firmu? Pak by ve vašem vybavení neměly chybět chafingy!

K ohřívání a udržení teploty pokrmů slouží nerezová nádoba s víkem a ohřevem, takzvaný chafing. Jedná se o ideálního pomocníka profesionálů...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img