Čtvrtek, 9 února, 2023
- Reklama -události

Rodinný bazén na zahradě během jediného dne? Může být!

Redakce doporučuje

Bazény Azuro patří dlouhodobě k nejoblíbenějším nadzemním bazénům na slovenském i českém trhu. Sen o velkém rodinném bazénu plní již mnoha tisícům domácností, které se z nějakého důvodu nepustily do projektu klasického luxusního zapuštěného bazénu. Může tedy být řešením například i pro vaši zahradu.

Bazény Azuro Vario a Azuro Ibiza v kruhovém nebo oválném provedení jsou právě těmto zájemcům určeny a dokonale přizpůsobeny. Jejich stavba bez nutnosti betonového podloží snižuje nákladovost i náročnost realizace a zvládnete to sami i během jednoho dne. Navíc se v případě nadzemního provedení stavba obejde dokonce i bez výkopových prací na zahradě. „Základem konceptu univerzálních nadzemních bazénů Azuro je praktické konstrukční řešení, které umožňuje instalaci přesně podle představ zákazníků i dispozice zahrady. Všechny modely lze umístit jak na povrchu, tak částečně či zcela zapustit do země. A to nejen na rovině, ale také ve svahu,” představuje unikátní bazény Radek Hanzlík, produktový manažer společnosti Mountfield.

Oblíbenou rodinou variantou jsou modely s kruhovým půdorysem o průměru až 5,5 metru. A kdo si kromě společných chvil u vodních radovánek chce i pěkně zaplavat, vybírá z nabídky modelů v oválném provedení, které poskytují ještě prostor díky délce až 7,3 metru. Komfortní pohyb ve vodě, sportovní vyžití i zábavu slibuje maximálně nabízená hloubka 1,5m.

modern luxury summer villa with infinity pool. 3D-Illustration

Extrémní pevnost, mechanickou odolnost a dlouhou životnost dodává tělesu bazénů Azuro stěna ze žárově pozinkované oceli s několikanásobnou antikorozní ochranou. Díky unikátnímu řešení celé konstrukce bazénu si sami zvolíte vzhled i povrchovou úpravu obou stran stěny bazénu. A to výběrem až ze 4 druhů speciální vnitřní s odlišnou tloušťkou i designem a z nabízených provedení vnitřního dekoru s lakovaným, PET nebo PVC povrchem v některém z atraktivních barevných provedení včetně přírodního dekoru dřeva nebo kamene.

Letošní úplnou novinkou je prémiová řada bazénů Azuro Ibiza, která úspěšně doplňuje tak oblíbenou základní řadu Azuro Vario. Nabídku modelů Azuro v mnoha parametrech doslova posiluje a rozšiřuje. „Na vývoji modelové řady Azuro Ibiza jsme intenzivně spolupracovali s českým výrobcem, stavebními experty i odborníky v oblasti realizace bazénů. Využili jsme ale také dlouholeté uživatelské zkušenosti našich zákazníků.

Výsledkem jsou bazény s dvojnásobně silnou ocelovou stěnou oproti modelům Azuro Vario, se zvýšenou antikorozní ochranou, speciálně zesílenou vnitřní fólií a exkluzivními vnějšími dekory stěny. Bazén díky tomu jednoduše zapadne do designového konceptu celé zahrady. Další velkou výhodou je také navýšení hloubky na 1,5 metru u všech modelů oproti hloubce bazénů Azuro Vario 1,07-1,22m. Právě po této možnosti zájemci o jednoduché a přitom velké rodinné bazény volali,“ vysvětluje Radek Hanzlík, produktový manažer společnosti Mountfield.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Pořádáte pravidelně rauty nebo vlastníte cateringovou firmu? Pak by ve vašem vybavení neměly chybět chafingy!

K ohřívání a udržení teploty pokrmů slouží nerezová nádoba s víkem a ohřevem, takzvaný chafing. Jedná se o ideálního pomocníka profesionálů...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img