Čtvrtek, 9 února, 2023
- Reklama -události

Jaké účinky má akvamarín?

Redakce doporučuje

Co se týče léčebných účinku akvamarínu, traduje se toho o jedinečném modrém minerálu skutečně mnoho. Řada lidí tak tento kámen nosí jako svůj osobní talisman, jemuž připisují bezmála magické účinky.

Říká se o něm například, že léčí krční čakru, která je považována za hlas těla. Stejně tak vám může dodat odvahu, pokud si nepřipadáte jako vyloženě zkušený řečník a dělají vám problémy projevy na veřejnosti.

Do naší duše dokáže vnést pocit spokojenosti. Stejně tak mírní podrážděnost a agresivitu. Jako by se v něm symbolicky přece jen ukrývaly chladivé vodní kapky, které dokáží uklidnit rozbouřenou duši. 

Podobné zklidnění přináší žádoucím způsobem především ve vztazích. Potěší rovněž to, že údajně má schopnost bystřit také intelekt a vnímavost.

Chcete se dozvědět více o dalších zajímavostech, módě či špercích nebo drahých kamenech? Mrkněte na náš blog. Můžete si zde například přečíst jak slavit narozeniny nebo jaké informace nám odhalí znamení zvěrokruhu.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Pořádáte pravidelně rauty nebo vlastníte cateringovou firmu? Pak by ve vašem vybavení neměly chybět chafingy!

K ohřívání a udržení teploty pokrmů slouží nerezová nádoba s víkem a ohřevem, takzvaný chafing. Jedná se o ideálního pomocníka profesionálů...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img